• Polskie Koleje Linowe sprzedane

  22 maja została podpisana umowa sprzedaży 100 proc. akcji spółki Polskie Koleje Linowe... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Numer 1 w narciarstwie

  Skidata ma niezwykle bogate doświadczenie i od wielu lat jest pionierem w produkcji i eksploatacji systemów kontroli dostępu w ośrodkach narciarskich... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Koleje linowe Leitner w LAAX

  Dwie nowe koleje linowe Leitner w ośrodku LAAX w imponujący sposób pokazują, że nowoczesne komfortowe systemy nastawione na działanie wysokiej klasy są jednocześnie ekonomiczne i przyjazne środowisku naturalnemu... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Małe jest piękne

  Z Panem Stanisławem Buńdą, Wiceprezesem Ośrodka Narciarskiego Małe Ciche rozmawia Marcin Czerwiec... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Polskie Koleje Linowe sprzedane
 • TECHNOLOGIE Numer 1 w narciarstwie
 • TECHNOLOGIE Koleje linowe Leitner w LAAX
 • WYWIADY Małe jest piękne

Szwajcarska jakość teraz także w Polsce

Szwajcarska jakość teraz także w Polsce

Marka Motorex istnieje na rynku środków smarnych od ponad 90 lat. Bogata oferta środków smarnych najwyższej jakości oraz doskonały serwis sprawiają, że marka Motorex jest jedną z najlepszych na świecie

WYSOKIE KOMPETENCJE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Różnorodne produkty Motorex są eksportowane do 65 krajów świata. W samej Szwajcarii firma zdobyła już zaufanie ponad 20 000 klientów. 250 zaangażowanych współpracowników firmy troszczy się o to, aby innowacyjne produkty prezentowały najwyższy i zaawansowany technologicznie poziom – tak, aby klienci otrzymywali dokładnie to, czego wymagają. Dlatego też Motorex najczęściej określa się słowami: wysokie kompetencje przemysłowe i najwyższa jakość.

OCHRONA ŚRODOWISKA I EKONOMIKA
Wysoka skuteczność skorelowana jest z wymogami natury. Od lat renomowane alpejskie ośrodki stosują do smarowania i konserwacji swojej infrastruktury wypróbowane produkty Motorex, które pozwalają także szczególnie dbać o środowisko naturalne. Motorex oferuje niezwykle bogaty asortyment związany z ochroną środowiska – od biodegradowalnych olejów hydraulicznych, przez wypróbowane środki smarne, aż po środki w sprayu.
Tak też jest z olejem silnikowym Motorex Focus QTM Low Saps, który już dzisiaj spełnia restrykcyjne normy ACEAE9/E6. Dlatego też ten olej idealnie nadaje się do najnowocześniejszych ratraków z dopalaniem spalin – pozwala na optymalne funkcjonowanie systemów filtracyjnych, zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem części i umożliwia przedłużenie okresów serwisowania.
Inny produkt firmy Motorex, Oekosynt HEES to szybko biodegradowalny olej hydrauliczny, który wyznacza nową skalę siły działania. Spełnia on wszystkie wymagania najlepszych producentów i oferentów komponentów hydraulicznych i jest doskonałym przykładem połączenia wymogów ochrony środowiska naturalnego z jakością działania oraz ekonomiką.

PROFESJONALNY SERWIS – TERAZ W POLSCE
Uzupełnieniem bogatej oferty produktów Motorex jest kompetentne doradztwo i techniczna obsługa klienta. Prace badawczo-rozwojowe dokonywane są we własnym, firmowym laboratorium, co dla klientów oznacza:
- produkty na najwyższym poziomie techniki;
- gwarantowaną jakość i szybką analizę.
Aby umożliwić polskim klientom dostęp do pełnej gamy produktów Motorex, w tym roku uruchomiliśmy nasze przedstawicielstwo we Wrocławiu. Jest to Motorex-Partner w sprawach:
- techniki smarowniczej w przemyśle;
- techniki smarowniczej w kolejach linowych;
- techniki smarowniczej w zimowych dyscyplinach sportu (ratraki, skutery śnieżne).
Nasze przedstawicielstwo, z Panem Arkadiuszem Frąckowiakiem oraz z zespołem fachowców, posiada już wieloletnie doświadczenie w branży. Reakcje na wszelkie zapytania klientów są szybkie i kompetentne. Do wykonania każdego zadania z zakresu techniki smarowniczej zawsze znajdziemy odpowiednio dopasowany produkt z naszego bogatego asortymentu Motorex.

 

TEKST | Arkadiusz Frąckowiak
FOTO | Archiwum firmy Motorex16 Czerwiec 2012