• Polskie Koleje Linowe sprzedane

  22 maja została podpisana umowa sprzedaży 100 proc. akcji spółki Polskie Koleje Linowe... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Numer 1 w narciarstwie

  Skidata ma niezwykle bogate doświadczenie i od wielu lat jest pionierem w produkcji i eksploatacji systemów kontroli dostępu w ośrodkach narciarskich... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Koleje linowe Leitner w LAAX

  Dwie nowe koleje linowe Leitner w ośrodku LAAX w imponujący sposób pokazują, że nowoczesne komfortowe systemy nastawione na działanie wysokiej klasy są jednocześnie ekonomiczne i przyjazne środowisku naturalnemu... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Małe jest piękne

  Z Panem Stanisławem Buńdą, Wiceprezesem Ośrodka Narciarskiego Małe Ciche rozmawia Marcin Czerwiec... DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Polskie Koleje Linowe sprzedane
 • TECHNOLOGIE Numer 1 w narciarstwie
 • TECHNOLOGIE Koleje linowe Leitner w LAAX
 • WYWIADY Małe jest piękne

Pierwsza napowietrzna limuzyna

Pierwsza napowietrzna limuzyna

Dzięki projektowi firm BMW Individual oraz Leitner Ropeways widzimy, jakim luksusem może być kolej gondolowa. Skórzane fotele z funkcją masażu, szampan i system multimedialny z dźwiękiem doskonałej jakości przyciągają wzrok i słuch każdego narciarza

Leitner Ropeways od zewnątrz, BMW Individual w środku. Producent kolei linowych z Południowego Tyrolu oraz producent samochodów z Bawarii wspólnie stworzyli luksusową gondolę.

KWINTESENCJA LUKSUSU
Najwygodniejszym miejscem w ośrodku narciarskim są teraz gondole Leitner z fotelami wyłożonymi drobnoziarnistą skórą Amaro Brown – wprost od BMW Individual Merino. Ogrzewane fotele z funkcją masażu, skóra na tylnych oraz przednich panelach gondoli, platynowa Alcantara na podsufitce oraz kieliszek szampana wraz z uchwytem na butelkę – to kwintesencja luksusu „Individual BMW by Leitner”.
Wygląd oraz wyposażenie kabiny przekracza wszelkie oczekiwania. System multimedialny z kolorowym wyświetlaczem LCD i nagłośnieniem doskonałej jakości może być kontrolowany za pomocą przycisku iDrive BMW w środkowym podłokietniku. To pokazuje, jak można doskonale połączyć komfort i funkcjonalność.
Leitner przedstawia ekskluzywne rozwiązanie – „Individual BMW by Leitner”: wnętrze Diamentowej Kabiny Sigma dopełnia styl i luksus wprost z BMW serii 7. Wspólny projekt Leitnera i BMW został wprowadzony na rynek już w kwietniu na Międzynarodowych Targach SAM 2012 w Grenoble we Francji.

NAJLEPSZY DOWÓD
Firma Leitner Ropeways, producent wysokiej jakości kolei linowych to nie tylko doświadczenie, lecz również znajomość najnowszych trendów, idący w kierunku bardziej zindywidualizowanych projektów kolei gondolowych. Ten prototyp to najlepszy dowód.

 


TEKST | Magdalena Drąg-Waga
FOTO | Archiwum firmy Leitner25 Czerwiec 2012